Válasszon nyelvet

   +(36) 88 624 021 |    dekanititkarsag@mik.uni-pannon.hu |    8200 Veszprém, Egyetem utca 10. I. épület

A Pannon Egyetem a Közép- és Nyugat-Dunántúli Régió meghatározó felsőoktatási intézménye. Az egyetem Műszaki Informatikai Kara veszprémi telephellyel működik, tevékenységét nem csak a hallgatók képzése jelenti, hanem hazai és nemzetközi partnerekkel folytatott kutatás-fejlesztési projektek, így jelentős high-tech tudásközpont Magyarországon. A Kar oktató-kutató közösségébe keresünk munkatársat, aki modern tudományos módszerek oktatásában, fejlesztésében, kutatásában szeretne fiatalos közegben részt venni.

Főbb feladatok, munkák:
  • Részvétel Veszprémben a Matematika Tanszék tevékenységéhez kapcsolódó oktatási és kutatás-fejlesztési tevékenységek megvalósításában.
  • Egységvezető megbízása alapján kapcsolattartás külső és belső partnerekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi végzettség matematikai területen.
  • Legalább egy világnyelvből középfokú komplex, vagy azzal egyenértékű nyelvvizsga
  • Hajlandóság PhD fokozat megszerzésére.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőoktatásban szerzett oktatói, kutatói tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Kutató
  • Matematikus
  • Oktatás-, Tudomány vezető

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a dekanititkarsag@mik.uni-pannon.hu email címen.