Neumann János Tehetséggondozó Program - tagok

Altmann Bence Makai Márk
Bencsics Botond Miseta Tamás
Bese Barnabás Nagy Zsuzsanna
Dallos Kristóf Németh Adrián
Éles András Rehák Ádám
Erdős Marcell Rosales Rodriguez Alejandro
Kiss Dóra Viktória Sipos Ádám
Kovács Andor Szakonyi Benedek
Kriskó Gábor Tímár László
Magos Bence Tóth Bálint

Korábbi tagok:
 Kircher Benjamin 2016 ősz - 2017 tavasz    Pertic Szebasztián 2016 ősz - 2017 tavasz
 Rupert Szabolcs 2016 ősz - 2017 tavasz    Pap Edvin 2016 ősz - 2017 tavasz
 Piedl Benjámin 2016 ősz - 2017 tavasz    Platthy István Ágoston 2016 ősz - 2017 tavasz, 2019 tavasz
 Horák Dániel 2016 ősz - 2017 tavasz    Szabó Áron 2017 ősz
 Lőrincz Tamás 2016 ősz - 2017 ősz    Lándori Dávid 2018 tavasz
 Erdély Martin 2016 ősz - 2018 tavasz    Soós Roland 2017 ősz - 2018 tavasz
 Pigler Péter 2016 ősz - 2018 tavasz    Böröcz Péter 2016 ősz - 2018 tavasz
 Gyuk Péter 2016 ősz - 2018 tavasz    Koller Gergely 2016 ősz - 2018 tavasz
 Tóth Krisztina 2016 ősz - 2018 tavasz    Zsók Bianka 2017 ősz - 2018 ősz
 Török Dorina 2016 ősz - 2018 ősz    Bödey Ádám 2017 ősz - 2018 ősz
 Fülöp Ákos Péter 2016 ősz - 2018 ősz    Dvorszky Dávid 2017 ősz - 2018 ősz
 Bíró Dávid 2017 ősz - 2018 ősz    Boros Ákos 2016 ősz - 2019 tavasz
 Deli Bence 2018 ősz - 2019 tavasz    Egyed Vince 2017 ősz - 2019 tavasz
 Petrás Tamás Botond 2017 ősz - 2019 tavasz    Vers Bence Bendegúz 2016 ősz - 2019 tavasz
 Besenyei Szebasztián 2016 ősz - 2019 ősz    Dömsödi Bálint 2017 ősz - 2019 ősz
 Gilicze Kristóf 2019 ősz    Pócza Áron 2018 ősz - 2019 ősz
 Rácsai Ákos 2018 tavasz - 2019 ősz    Tóth Rebeka 2019 ősz
 Tremmel Dávid István 2016 ősz - 2019 ősz    Varga Ákos 2019 ősz
 Cziráki Csongor 2019 ősz - 2020 ősz    Hegedüs Csongor 2017 ősz - 2020 ősz
 Kókai Lilla Viktória 2017 ősz - 2020 ősz    Soós Krisztina 2019 ősz - 2020 ősz
 Szente Marcell 2017 ősz - 2020 ősz    Vincze Dávid 2017 ősz - 2020 ősz
 Abafalvi Balázs 2018 ősz - 2021 tavasz    Csicsics Márk 2018 ősz - 2021 tavasz
 Kolac Máté 2018 ősz - 2021 tavasz    Németh Ádám 2018 ősz - 2021 tavasz
 Révész Ferenc 2018 ősz - 2021 tavasz    Schönwald Milán 2018 ősz - 2021 tavasz
 Szolár Balázs 2018 ősz - 2021 tavasz    Kishalmi Ádám 2018 ősz - 2021 ősz
 Tóth Bence Dániel 2018 ősz - 2021 ősz    Sopár Adrián 2019 ősz - 2021 ősz
 Rátosi Márk 2016 ősz - 2021 ősz    Szekér Szabolcs 2016 ősz - 2021 ősz

Eredmények:

2022

PE-MIK Matematika Tanszék - Matematikai Feladatmegoldó Verseny 2021/22
Dallos Kristóf - 3. helyezés

Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2022:
Bencsics Botond - 3. helyezés
Rosales Rodriguez Alejandro - 3. helyezés

XVIII. Jedlik Ányos Szakmai Napok (2022. április):
Dallos Kristóf, Nagy Tamás, Janik Barnabás - 3. helyezés

2021

24 órás programozási verseny (2021. október):
Sipos Ádám, Bese Barnabás - 6. helyezés
Dallos Kristóf - 7. helyezés

Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2021:
Szolár Balázs - 1. helyezés

XXXV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia - Informatika Tudományi Szekció (2021. tavasz):
Miseta Tamás - különdíj
Vincze Dávid Szabolcs - különdíj

2020

Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia 2020:
Miseta Tamás - 1. helyezés
Vincze Dávid Szabolcs - 1.helyezés

Új Nemzeti Kiválóság Program ösztöndíjasok
Nagy Zsuzsanna
Miseta Tamás
Szekér Szabolcs
Vincze Dávid

Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2020:
Vincze Dávid - 2. helyezés

2019

Nemzeti Felsőoktatási ösztöndíjasok:
Kókai Lilla Viktória
Nagy Zsuzsanna
Miseta Tamás
Vincze Dávid

Advances in Databases and Information Systems” (ADBIS 2019) nemzetközi konferencia, Bled, Szlovénia
Nagy Zsuzsanna - előadás „Using process mining in real-time to reduce the number of faulty products” címmel

24 órás programozási verseny (2019. október):
2. hely Földszinti mikró (Dvorszky Dávid, Egyed Vincze, Hegedüs Csongor)
3. hely Fehérkönyvtár (Bencsik Soma, Szolár Balázs, Máj Péter)
6. hely MIK Bjukenen (Simon Csaba, Révész Ferenc, Varga Szabolcs)
7. hely Vitya++ (Lovasi Viktor, Sopár Adrián, Varga Ákos)
8. hely Team Alibi (Besenyei Szebasztián, Piedl Benjámin, Réthalmi Dávid)

Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia 2019:
Miseta Tamás - 1. helyezés
Nagy Zsuzsanna - 2. helyezés

ContiCup 2019 - Villamosmérnök Bajnokság országos döntő (2019. május)
Csapat (Vincze Dávid, Szente Marcell, Csiszár Péter) - 1. helyezés

Kari Tudományos Diákköri Konferencia (2019. április):
Nagy Zsuzsanna - dícséret

XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia - Informatika Tudományi Szekció (2019. április):
Nagy Zsuzsanna - 3. helyezés
Szekér Szabolcs - 3. helyezés
Rátosi Márk - különdíj

Diák Menedzsment Bajnokság 2019 (2019. március)
Csapat (Vincze Dávid, Szente Marcell) - regionális forduló 1. helyezés, középdöntő 2. helyezés

Tata Consultancy Services (TCS) "Code Vita" nemzetközi versenye (2019. február)
Éles András - 15. helyezés

IEEE Hungary Section Best Paper Contest (2019. január)
Rátosi Márk - 1. helyezés („Real-Time Localization and Tracking Using Visible Light Communication" című cikk)

2018

II. Országos IT Megmérettetés (2018. december):
Éles András - 3. helyezés

24 órás programozási verseny (2018. október):
1. hely Red Bool (Dömsödi Bálint, Tóth Bálint, Bikki Gergely)
3. hely MIK-Makkok (Révész Ferenc, Simon Csaba, Varga Szabolcs)
4. hely Földszinti mikró (Hegedűs Csongor, Dvorszky Dávid, Egyed Vince)
6. hely Team Alibi (Besenyei Szebasztián, Erdély Martin, Major Miklós)
7. hely Fehérkönyvtár (Szolár Balázs, Máj Péter, Bencsik Soma)
8. hely C Sharks (Boros Ákos, Grager Balázs Roland, Csete Dezső)

PE-MIK Matematika Tanszék - Matematikai Feladatmegoldó Verseny 2017/18
Kókai Lilla Viktória - 2. helyezés
Dömsödi Bálint - 3. helyezés

Medve Szabadtéri Matekverseny - Veszprém (regionális forduló, 2018. május)
Csapat (Kókai Lilla VIktória, Dömsödi Bálint, Losonczy Richárd) - 1. helyezés

XV. Jedlik Ányos Szakmai Napok Informatika tudományok szekció (2018. április)
Csapat (Egyed Vince, Földesi Richárd Patrik, Hegedüs Csongor) - különdíj

40. országos Hajós György Matematika Verseny (2018. április):
PE-MIK csapat (Kókai Lilla Viktória, Dömsödi Bálint, Halmosi Bence, Fülöp Ákos Péter) - 8. helyezés
Dömsödi Bálint - 11. helyezés
Fülöp Ákos Péter - 29. helyezés
Kókai Lilla Viktória - 66. helyezés

XVI. IME Egészségügyi Infokommunikációs Konferencia, 2018. május 17., Budapest
Gyuk Péter: Személyre szabott vércukorszint-előrejelzés táplálkozási napló alapján (szekció-előadás)

CLAAS - UniTech Mérnökverseny 2018
Team Alibi Csapat (Besenyei Szebasztián, Boros Ákos, Erdély Martin) - döntőbe jutottak

Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2018:
Tóth Krisztina - 1. helyezés
Szakonyi Benedek - 1. helyezés
Nagy Zsuzsanna - 3. helyezés

eTELEMED 2018 - The Tenth International Conference on eHealth, Telemedicine, and Social Medicine konferencia, Róma
Szakonyi Benedek, Lőrincz Tamás - előadás „An Expert System Framework for Lifestyle Counselling” címmel

2017

Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia 2017:
Rátosi Márk - 1. hely
Szekér Szabolcs - 1. hely

XXXIII. Országos tudományos Diákköri Konferencia - Informatika Tudományi Szekció:
Gyuk Péter - 1. hely, PSAT-különdíj
Tóth Krisztina - különdíj

Kari Tudományos Diákköri Konferencia (2017):
Szekér Szabolcs - I. hely

Hajós György országos matematika verseny (2017):
Fülöp Ákos - 22. hely
Csapatban (Besenyei Szebasztián, Fülöp Ákos, Győrfi-Bátori András, Halmosi Bence): Pannon Egyetem - 9. hely

24 órás programozási verseny (2017):
2. hely BROgrammers (Pigler Péter)
3. hely Team Alibi (Besenyei Szebasztián és Erdély Martin)

Google Code Jam programozási verseny (2017):
Továbbjutás az 1. fordulóba: Besenyei Szebasztián és Fülöp Ákos Péter

2016

Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia (2016):
Gyuk Péter - 1. hely
Pigler Péter - dicséret

Ericsson C++ Programozó Bajnokság (2016):
Csapatban (Böröcz Péter, Gyuk Péter, Koller Gergely): országos 2. hely

thumb eu-kezikonyvbol
thumb magyarorszag megujul
thumb szechenyi-720x250
Minden jog fenntartva © 2021 Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.