Sportos dolgozók

A hétvégén tartották meg Veszprémben a HUBERT PARKETTA Félmaraton Éjszakai Futóverseny elnevezésű rendezvényt, ahol a MIK dolgozói is részt vettek. A lassan 10 éve debütáló sportesemény mára már az egyik legnépszerűbb összejövetel a Királynék Városában, ahol együtt küzdhetik le a dimbes-dombos akadálypályát a profik és amatőrök egyaránt.

A nagy szintkülönbségeket kárpótolja a páratlan szépségű útvonal – még úgy is, hogy az idei évben a várnegyedet a résztvevők nem érintették az építkezések miatt.

A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karának dolgozói 3. alkalommal képviselték az intézményt a 10,5 km-es távon. Elmondásuk szerint gyönyörű a kivilágított éjszakai város és a késői órákban már nyoma sincs a nappali hőségnek, így üdítően kellemes a testmozgás. Az idei évben a PE-MIK csapatát Dr. Dávid Ákos, Nyári Zsófia, Veresné Biró Tímea, és Dr. Vörösházi Zsolt képviselte.