Meghívó komplex vizsgára

MEGHÍVÓ

A Pannon Egyetem Informatikai Tudományok Doktori Iskolája
2022. június 20-án 14:00 órai kezdettel az Egyetem I épületének 415-ös termében doktori komplex vizsgát tart.

Kontos János

doktorandusz hallgató

a komplex vizsgához szükséges előírt kötelezettségét teljesítette, ezért a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsga letételét.

Komplex vizsga bizottság:

Elnök:                         Dr. Hartung Ferenc, egyetemi tanár, DSc, PE-MIK

Vizsgáztatók:              Dr. Hangos Katalin, egyetemi tanár, DSc, PE-MIK

Dinamikus rendszerek és irányításuk elmélete (főtárgy)

Dr. Bertók Botond, egyetemi docens, PhD, PE-MIK

Műszaki folyamatok analízise és szintézise (melléktárgy)

Tagok:                         Dr. Rudan János, irányítási csoportvezető, PhD, AImotive

Dr. Lipták György, irányításmérnök, PhD, AImotive

A komplex vizsga nyilvánosságát személyes és online elérhetőséggel is biztosítjuk, az online jelenlét iránt érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára az alábbi címen hozzáférhető:

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!

Veszprém, 2022. június 10.

Dr. Hartung Ferenc

a Doktori Iskola vezetője