Láthatatlan kiállítás a Pannon Egyetemen

A Láthatatlan Kiállítás különleges, interaktív utazás egy láthatatlan világba, ahol teljes sötétségben próbálhatsz meg eligazodni csupán a tapintás,     a hangok és az illatok nyomán. Ha eljössz, te is megértheted majd, milyen érzés az egyik legtöbb információt adó érzékszerved, a látásod nélkül élni, és hogyan erősödnek fel egyéb érzékeid.

A Pannon Egyetem SAS Bizottsága 2022. október 18-án a Pannon Köztérben látja vendégül a Láthatatlan utazó kiállítást.

A kiállítást a Pannon Egyetem hallgatói és alkalmazottai látogathatják.
A kiállítás látogatása díjtalan, de befogadóképessége korlátozott! Részvétel REGISZTRÁCIÓHOZ kötött!

Regisztráció: https://sasbizottsag.setmore.com/bookclass