Neukirchner László PhD-értekezésének nyilvános vitája

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Neukirchner László PhD-értekezésének nyilvános vitája 2022. január 3-án 14 órai kezdettel  kerül megrendezésre. A rendkívüli helyzetre való tekintettel, a védés nyilvánosságát online elérhetőséggel biztosítjuk. Mivel a védés vitájának megkövetelt dokumentuma az aláírt hiteles jelenléti ív, ezért a védést online közvetítés formájában tesszük közzé, melyhez az érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára alábbi címen hozzáférhető:

Az értekezés címe: Optimal Current Control for Domestic Power Converters

Témavezető: Dr. Magyar Attila

A bizottság elnöke: Dr. Hangos Katalin, egyetemi tanár

Az értekezés bírálói: Dr. Korondi Péter, egyetemi tanár, Dr. Péni Tamás, tudományos főmunkatárs

A doktori védés nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!