Fehér Áron PhD értekezésének nyilvános vitája

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Fehér Áron PhD-értekezésének nyilvános vitája 2022. július 4-én 10 órai kezdettel  kerül megrendezésre. A személyes jelenléti lehetőség mellett a védésen való részvételt online (Teams) formájában is biztosítjuk. Mivel a védés vitájának megkövetelt dokumentuma az aláírt hiteles jelenléti ív, ezért az online közvetítés iránt érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára alábbi címen hozzáférhető:

Az értekezés címe: Asymptotic characterisation of dynamic linear systems with small time delay

Témavezetők: Dr. Pituk Mihály és Dr. Márton Lőrinc

A bizottság elnöke: Dr. Hartung Ferenc, egyetemi tanár

Az értekezés bírálói: Dr. Insperger Tamás, egyetemi tanár, akadémikus, Dr. Magyar Attila, egyetemi docens

A doktori védés nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!