The Third Team Internet Mathematical Olympiad, 2011. december

Az Erdős Pál Tehetséggondozó Program sikere a kar hallgatóinak nemzetközi versenyeredményeiben is megmutatkozik. Az izraeli Ariel University Center of Samaria nemzetközi matematikaversenyt szervezett 2011. decemberben The Third Team Internet Mathematical Olympiad címmel, amelyen 15 országból 189 csapat indult.  A verseny első fordulójában a Műszaki Informatikai Kar hallgatóinak csapata, Éles András, Barta Sándor, Rakk Adrián és Szili László az értékes 10. helyezéssel ezüst fokozatú érmet, a második fordulóban elért 35. helyezéssel pedig bronzérmet nyertek.