Neumann János Tehetséggondozó Program - tagok

Abafalvi Balázs Pócza Áron
Besenyei Szebasztián Rácsai Ákos
Csicsics Márk Rátosi Márk
Dömsödi Bálint Révész Ferenc
Éles András Schönwald Milán
Hegedüs Csongor Szakonyi Benedek
Kishalmi Ádám Szekér Szabolcs
Kókai Lilla Viktória Szente Marcell
Kolac Máté Szolár Balázs
Miseta Tamás Tóth Bence Dániel
Nagy Zsuzsanna Tremmel Dávid István
Németh Ádám Vincze Dávid

Korábbi tagok:
 Kircher Benjamin 2016 ősz - 2017 tavasz
 Pertic Szebasztián 2016 ősz - 2017 tavasz
 Rupert Szabolcs 2016 ősz - 2017 tavasz
 Pap Edvin 2016 ősz - 2017 tavasz
 Piedl Benjámin 2016 ősz - 2017 tavasz
 Platthy István Ágoston 2016 ősz - 2017 tavasz, 2019 tavasz
 Horák Dániel 2016 ősz - 2017 tavasz
 Szabó Áron 2017 ősz
 Lőrincz Tamás 2016 ősz - 2017 ősz
 Lándori Dávid 2018 tavasz
 Erdély Martin 2016 ősz - 2018 tavasz
 Soós Roland 2017 ősz - 2018 tavasz
 Pigler Péter 2016 ősz - 2018 tavasz
 Böröcz Péter 2016 ősz - 2018 tavasz
 Gyuk Péter 2016 ősz - 2018 tavasz
 Koller Gergely 2016 ősz - 2018 tavasz
 Tóth Krisztina 2016 ősz - 2018 tavasz
 Zsók Bianka 2017 ősz - 2018 ősz
 Török Dorina 2016 ősz - 2018 ősz
 Bödey Ádám 2017 ősz - 2018 ősz
 Fülöp Ákos Péter 2016 ősz - 2018 ősz
 Dvorszky Dávid 2017 ősz - 2018 ősz
 Bíró Dávid 2017 ősz - 2018 ősz
 Boros Ákos 2016 ősz - 2019 tavasz
 Deli Bence 2018 ősz - 2019 tavasz
 Egyed Vince 2017 ősz - 2019 tavasz
 Petrás Tamás Botond 2017 ősz - 2019 tavasz
 Vers Bence Bendegúz 2016 ősz - 2019 tavasz

Eredmények:

2019

ContiCup 2019 - Villamosmérnök Bajnokság országos döntő (2019. május)
Csapat (Vincze Dávid, Szente Marcell, Csiszár Péter) - 1. helyezés

Kari Tudományos Diákköri Konferencia (2019. április):
Nagy Zsuzsanna - dícséret

XXXIV. Országos tudományos Diákköri Konferencia - Informatika Tudományi Szekció (2019. április):
Nagy Zsuzsanna - 3. helyezés
Szekér Szabolcs - 3. helyezés
Rátosi Márk - különdíj

Diák Menedzsment Bajnokság 2019 (2019. március)
Csapat (Vincze Dávid, Szente Marcell) - regionális forduló 1. helyezés, középdöntő 2. helyezés

Tata Consultancy Services (TCS) "Code Vita" nemzetközi versenye (2019. február)
Éles András - 15. helyezés

IEEE Hungary Section Best Paper Contest (2019. január)
Rátosi Márk - 1. helyezés („Real-Time Localization and Tracking Using Visible Light Communication" című cikk)

2018

II. Országos IT Megmérettetés (2018. december):
Éles András - 3. helyezés

24 órás programozási verseny (2018. október):
1. hely Red Bool (Dömsödi Bálint, Tóth Bálint, Bikki Gergely)
3. hely MIK-Makkok (Révész Ferenc, Simon Csaba, Varga Szabolcs)
4. hely Földszinti mikró (Hegedűs Csongor, Dvorszky Dávid, Egyed Vince)
6. hely Team Alibi (Besenyei Szebasztián, Erdély Martin, Major Miklós)
7. hely Fehérkönyvtár (Szolár Balázs, Máj Péter, Bencsik Soma)
8. hely C Sharks (Boros Ákos, Grager Balázs Roland, Csete Dezső)

PE-MIK Matematika Tanszék - Matematikai Feladatmegoldó Verseny 2017/18
Kókai Lilla Viktória - 2. helyezés
Dömsödi Bálint - 3. helyezés

Medve Szabadtéri Matekverseny - Veszprém (regionális forduló, 2018. május)
Csapat (Kókai Lilla VIktória, Dömsödi Bálint, Losonczy Richárd) - 1. helyezés

XV. Jedlik Ányos Szakmai Napok Informatika tudományok szekció (2018. április)
Csapat (Egyed Vince, Földesi Richárd Patrik, Hegedüs Csongor) - különdíj

40. országos Hajós György Matematika Verseny (2018. április):
PE-MIK csapat (Kókai Lilla Viktória, Dömsödi Bálint, Halmosi Bence, Fülöp Ákos Péter) - 8. helyezés
Dömsödi Bálint - 11. helyezés
Fülöp Ákos Péter - 29. helyezés
Kókai Lilla Viktória - 66. helyezés

XVI. IME Egészségügyi Infokommunikációs Konferencia, 2018. május 17., Budapest
Gyuk Péter: Személyre szabott vércukorszint-előrejelzés táplálkozási napló alapján (szekció-előadás)

CLAAS - UniTech Mérnökverseny 2018
Team Alibi Csapat (Besenyei Szebasztián, Boros Ákos, Erdély Martin) - döntőbe jutottak

Kari Tudományos Diákköri Konferencia 2018:
Tóth Krisztina - 1. helyezés
Szakonyi Benedek - 1. helyezés
Nagy Zsuzsanna - 3. helyezés

eTELEMED 2018 - The Tenth International Conference on eHealth, Telemedicine, and Social Medicine konferencia, Róma
Szakonyi Benedek, Lőrincz Tamás - előadás „An Expert System Framework for Lifestyle Counselling” címmel

2017

Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia 2017:
Rátosi Márk - 1. hely
Szekér Szabolcs - 1. hely

XXXIII. Országos tudományos Diákköri Konferencia - Informatika Tudományi Szekció:
Gyuk Péter - 1. hely, PSAT-különdíj
Tóth Krisztina - különdíj

Kari Tudományos Diákköri Konferencia (2017):
Szekér Szabolcs - I. hely

Hajós György országos matematika verseny (2017):
Fülöp Ákos - 22. hely
Csapatban (Besenyei Szebasztián, Fülöp Ákos, Győrfi-Bátori András, Halmosi Bence): Pannon Egyetem - 9. hely

24 órás programozási verseny (2017):
2. hely BROgrammers (Pigler Péter)
3. hely Team Alibi (Besenyei Szebasztián és Erdély Martin)

Google Code Jam programozási verseny (2017):
Továbbjutás az 1. fordulóba: Besenyei Szebasztián és Fülöp Ákos Péter

2016

Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia (2016):
Gyuk Péter - 1. hely
Pigler Péter - dicséret

Ericsson C++ Programozó Bajnokság (2016):
Csapatban (Böröcz Péter, Gyuk Péter, Koller Gergely): országos 2. hely

thumb eu-kezikonyvbol
thumb magyarorszag megujul
thumb szechenyi-720x250
Copyright © 2017 Pannon Egyetem, minden jog fenntartva!
Sitemap

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.