2017. május 23-24. között került megrendezésre Bécsben a Schönbrunn palotában az "eHealth2017 - 11th Annual Conference on Health Informatics meets eHealth" elnevezésű nemzetközi konferencia. Karunk részéről a "Világszínvonalú Intelligens és Inkluzív Egészségügyi Információs és Döntéstámogató Keretrendszer kutatása" című projekt keretében (a VKSZ_12-1-2013-0012 azonosító számú)  született kutatási eredmények kerültek bemutatásra a konferencián.
A

A Műszaki Informatikai Kar Képfeldolgozás Kutatólaboratóriuma szervezi 2013. január 29. és február 1. között a KÉPAF 2013 Konferenciát a Bakony hegység szívében, Bakonybélben. A KÉPAF 2013 a magyarországi Képfeldolgozók és Alakfelismerők Társaságának 9. országos konferenciája, a képfeldolgozással és alakfelismeréssel foglalkozó hazai kutatók legjelentősebb nemzeti találkozója.

A konferencia témái: 2D-s és 3D-s látás; alakjellemzés és felismerés; biometrika és kép alapú ember-gép interfészek

Ötödik alkalommal rendezték meg a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karán a Veszprémi Optimalizálási Konferenciát (VOCAL) 2012. december 11. és 14. között.

A konferencia témája az optimalizálás újszerű elméleti és gyakorlati matematikai feladatainak áttekintése. A négy nap során a rangos nemzetközi kutatók mintegy hatvan előadáson ismertették legújabb eredményeiket.

A konferencia honlapja
Tudósítás a konferenciáról

gyak2013

A  Méréstechnikai, Automatizálási és Informatikai Tudományos Egyesület (MATE) és a Pannon Egyetem szervezésében kerül megrendezésre 2013. május 21-22. között Veszprémben a Gyártás-Automatizálás 2013 Konferencia.

A konferencia célja, hogy fórumot teremtsen a gyártásautomatizálás területén tevékenykedő magyar és külföldi intézmények, iparvállalatok kutatói és szakemberei részére az aktuális fejlesztések és korszerű alkalmazások bemutatására és megbeszélésére. A konferencia egyúttal