BME-Pannon-HTE NetSkills Challenge 2021

20211126 142545320 iOS

2021. november 26-án került megrendezésre az idei BME-Pannon-HTE NetSkills Challenge országos verseny döntője, eszközös fordulója. A 2021-es verseny rekordszámú nevezővel rajtolt el, ugyanis hatvanhárman regisztráltak, hogy megmérettessék magukat, ezen a számítógép-hálózatok konfigurálás és üzemeltetés terén zajló erőpróbán.

A fináléba került 6 versenyző rendkívül magas szintű szakmai felkészültségről tett tanúbizonyságot, így különösen szoros küzdelem alakult ki a végkifejletet illetően.

A verseny győztese Ládi Gergő lett, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem hallgatója.

II. helyen Wirker Dávid Zoltán, a III. helyen pedig Orosz Bence végzett, akik szintén a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen folytatják a tanulmányaikat.

A dobogón végzetteknek és a helyezetteknek, illetve a verseny valamennyi résztvevőjének szívből gratulálunk!

Jövőre újra találkozunk!