Meghívó előadásra - OPSWAT

logo njtp

MEGHÍVÓ

Értesítünk minden érdeklődőt, hogy a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karán működő Neumann János Tehetséggondozó Program szervezésében az

opswat logo

veszprémi irodája

március 24-én (szerdán) 13:30-tól

online előadást tart az OPSWAT által fejlesztett kiberbiztonsági termékekről és a Kritikus Infrastruktúrákat védő technikai megoldásaikról.

Az érdeklődők megismerkedhetnek az OPSWAT Akadémiával, tájékozódhatnak a cégnél elérhető gyakornoki programról és egyéb szakmai karrier lehetőségekről is.

Az előadáshoz csatlakozni Microsoft Teams-en keresztül, a
linken keresztül lesz lehetőség.

Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A program a „Tehetséggondozó program a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karán” című projekt keretében, az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett NTP-HHTDK-20-0028 kódszámú támogatásból valósult meg.