Idén is indul a TCS CodeVita! Csatlakozz a globális programozó versenyhez és mérd össze tudásod a világ legjobbjaival!

tata_codevita.jpg Ismét indul a TCS CodeVita! Csatlakozz a globális programozó versenyhez és mérd össze tudásod a világ legjobbjaival!

A Tata Consultancy Services (TCS) 9. alkalommal hirdeti meg globális programozó versenyét diákok számára, melynek célja, hogy összehozza a világ legtehetségesebb programozóit és lehetőséget biztosítson számukra, hogy valósághű példákon, feladatokon keresztül teszteljék és fejlesszék meglévő tudásukat!

Részletek és jelentkezés:
www.tcscodevita.com