Meghívó házi védésre - Drenyovszki Rajmund

A Műszaki Informatikai Kar Villamosmérnöki és Információs Rendszerek Tanszék szervezésében Drenyovszki Rajmund: “Valószínűségi eljárások alkalmazása a Smart Grid hálózatok hatékonyságának növelésére” című doktori (PhD) értekezésének munkahelyi vitáját tartjuk a Pannon Egyetem, I. épület 415-ös termében 2020.  szeptember 4-én, pénteken 11 órától

Témavezetők:       Dr. Hangos Katalin, egyetemi tanár (PE), Dr. Kovács Lóránt, főiskolai tanár (NJE)

A munkahelyi vita elnöke:

Dr. Kozmann György, professor emeritus (PE)

A felkért bírálók:

Dr. Csercsik Dávid, tudományos munkatárs (PPKE), Dr. Horváth Gábor, egyetemi tanár (BME VIK)

A vitán való részvételt online formában is biztosítjuk, az alábbi linken keresztül:

Meeting number: 163 725 8616

Password: PhDhazivedes (74342948 from phones and video systems)

A munkahelyi vitára minden érdeklődőt tisztelettel meghívnak és várnak a szervezők!