Életre hívtuk a MIK Alumni közösséget

old school 4525344 1280Örömmel értesítünk minden végzett hallgatónkat, oktatóinkat és jelenlegi hallgatóinkat, hogy létrejött a MIK Alumni közössége!
Weboldalunk itt található: https://mikalumni.mik.uni-pannon.hu/
A MIK Alumni célja, hogy öregdiákjainkat segítsük abban, hogy kapcsolódhassanak volt szaktársaikhoz, évfolyamtársaikhoz és ezáltal is bővíthessék szakmai kapcsolataikat. Egy olyan közösséget építünk, ahol a diploma megszerzését követően is mindenki kapcsolatban maradhat egymással és az intézménnyel. Támogatási és fejlődési lehetőségek, szakmai workshopok teszik igazán élővé és közösségivé!
Minden kedves végzett hallgatónkat szeretettel várjuk a MIK Alumni közösségében!