ONLINE ELŐADÁS - COVID 19 JÁRVÁNY, MIT VÁRHATUNK A TUDOMÁNYTÓL?

coronavirus picMeghívó

A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karán működő Neumann János Tehetséggondozó Program online szemináriumot tart

2020. április 15-én (szerdán) 16:00 órától

COVID 19 járvány, mit várhatunk a tudománytól? Kérdések és válaszok

címmel.

Előadó: Dr. Balkányi László, külső szakértő (VIRT EIKFK)

Az új koronavírus-járvány és az ahhoz kapcsolódó vészhelyzet drasztikusan átalakította a mindennapjainkat, mely számos olyan kérdést is felvet, melyekre laikusként sokszor nem tudunk egyértelmű választ találni. A járványügyi témájú előadás/beszélgetés során Dr. Balkányi László, aki közel 13 évet töltött az Európai Betegségmegelőzési és Járványvédelmi Központ (ECDC) munkatársaként Stockholmban, az „alapvető” járványügyi ismeretek mellett annak információtudományi és gyakorlati informatikai hátterére is kitér majd.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk, de kérjük, hogy a részvételi szándékot az alábbi kérdőív kitöltésével jelezze: https://rebrand.ly/NJTP-Covid19

(Az előadás pontos technikai részleteiről a jelentkezőket később értesítjük.)

Szakonyi Benedek s.k.

az NJTP titkára