Külső szemmel - külföldi hallgatói visszajelzés

directory 1274229 960 720Hogyan is lát bennünket, egyetemünket, városunkat egy nálunk tanuló külföldi? 
Íme, Fadi Hakema Abou Fakher (mérnökinformatikus MSc) szíriai hallgatónk beszámolója, aki másfél hónapja él városunkban:
"Annak ellenére, hogy Veszprémet sokan egy nagyon csöndes kisvárosnak gondolják, tele van élettel és lehetőségekkel. Arról nem is beszélve, mennyire szép természeti környezetben található. Tapasztalataim szerint barátságosak és segítőkészek az emberek. Az egyetem nagyszerű lehetőséget kínál olyan tanulmányok elvégzésére, ami sikeres karrierhez vezethet a jövőben. A Pannon Egyetem rengeteg képzési lehetőséget kínál széles képzési palettájával. Eddigi tapasztalataim az oktatókkal és az adminisztrátorokkal is nagyon pozitív, sokat segítettek nekem bármivel fordultam hozzájuk. Ha bárkinek javasolhatom, jöjjön a Pannon Egyetemre, mert egy olyan közösséget talál, amiben jól érezheti magát." 
 
 
thumb eu-kezikonyvbol
thumb magyarorszag megujul
thumb szechenyi-720x250
Copyright © 2017 Pannon Egyetem, minden jog fenntartva!
Sitemap

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.