Kari örömhír: Oktatói sikerek!

OTKD-2019-410.jpg
Október 31-én a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében rendezett ünnepség keretében adták át a XXXIV. OTDK rendezvényeihez kapcsolódó hallgatói és oktatói elismeréseket. A tudományos diákköri tevékenységet segítő munkájáért 58 oktató-kutató Mestertanár Aranyérem kitüntetést kapott, a díjakat Bódis József, az Innovációs és Technológiai Minisztérium tudás- és innováció menedzsmentért felelős államtitkára, Szendrő Péter, az OTDT elnöke, valamint Pénzes Béla, a TDK-ért Közhasznú Alapítvány kuratóriumának elnöke adták át. Karunkról Dr. Mihálykó Csaba egyetemi docens vehette át a rangos kitüntetést.

Gratulálunk docens úrnak az elismeréshez és a TDK mozgalomban
végzett eredményes szakmai munkájához!