Dr. Hangos Katalin Magyar Érdemrend Tisztikereszt kitüntetést vett át

Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere nemzeti ünnepünk alkalmából Magyar Érdemrend Lovagkereszt, Magyar Érdemrend Tisztikereszt, Érdemes Művész, Kiváló Művész és Babérkoszorú-díjakat adott át március 12-én a Várkert Bazárban. A rendezvényen dr. Hangos Katalin, a kémiai tudomány doktora, a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara Villamosmérnöki és Információs Rendszerek Tanszékének egyetemi tanára a Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetést vette át.
Dr. Hangos Katalin a rendszer- és irányításelmélet mérnöki és fizikai elvekre támaszkodó dinamikus analízise és a modell alapú irányítási és diagnosztikai módszerei kutatási témákban nemzetközileg elismert kutató. A Pannon Egyetem egyetemi tanáraként, az Informatikai Tudományok Doktori Iskola vezetőjeként kiemelkedő munkát végez a doktori képzés és a kutatói utánpótlás területén.

tisztikereszt 1x

tisztikereszt 2x