Meghívó - Szimpózium

egyetem nagy logoDr. Vonderviszt Ferenc (egyetemi tanár, a Multidiszciplináris Kiválósági Kutatóközpont igazgatója)  és Dr. Hangos Katalin Professzor Asszony (Informatikai Tudományok Doktori Iskola vezetője) nevében tisztelettel meghívunk minden érdeklődőt a Pannon Egyetem Multidiszciplináris Kiválósági Kutatóközpont Szimpóziumára, amelyre 2019. március 20-án 9 órától kerül sor Veszprémben a B. épület 2. emeleti Konferencia Központjában.

A szimpózium keretében az MKK kutatócsoportjainak vezetői közérthető előadásban mutatják be az elmúlt évben elért legérdekesebb eredményeket.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk a rendezvényre.