Interjú Rasovszky Kristóffal (részlet)

RASO_FB.jpg

Rasovszky Kristóf kétszeres Európa-bajnok és junior világbajnok magyar úszó, az élsportoló villamosmérnök:

„Gimnazista koromban elég jól ment a matek és a fizika, így emiatt mindenképpen valamilyen mérnöki irányba szerettem volna próbálkozni. A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karán könnyen kialakult a közösség. Jól érzem magam, úgy gondolom, hogy a tanárok is emberien állnak hozzám. Nemcsak a sport miatt, hanem amúgy is. Reggel edzés, utána az egyetemen vagyok, amikor óráim vannak, aztán megint edzés. Szerintem alapvetően ugyanolyan diák vagyok itt, mint bárki más, nem szeretem, hogyha emiatt másképp tekintenek rám. Az azért persze jól esik, hogy a tanárok odafigyelnek rám.”

Interjú forrása: http://egyetemunk.com/rasovszky_kristof_interju/