Tudományos munkájáért kapott díjat Dr. Tuboly Gergely

tubolyg.jpeg
Fotó (veol.hu)

A Magyar Tudományos Akadémia Veszprémi Területi Bizottsága (Veab) szerdán tartotta meg Fiatal Kutatók Fóruma elnevezésű plenáris ülését a Veab-székházában.

Kilencedik alkalommal adták át a Veab Kiemelkedő Ifjú Kutatója díjat szerdán, melyet idén Czeglédi István és Maász Gábor (MTA Ökológiai Kutatóközpont, Balatoni Limnológiai Intézet, Tihany), Tuboly Gergely (Pannon Egyetem, Műszaki Informatikai Kar, Veszprém) és Sándor Renáta (MTA Agrártudományi Kutatóközpont, Mezőgazdasági Intézet, Martonvásár) vehetett át.

Az elismerések átadása után Tuboly Gergely: A szív bioelektromos tulajdonságainak modellezéses vizsgálata és a pitvari fibrilláció detektálása,  címmel tartott tudományos előadást.