Magadnak, vagy a főnöködnek szeretnél pénzt keresni, avagy a siker többféle receptje

person 1245959 1920

A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kara workshop-ot rendez a fiatalok vállalkozóvá válásának elősegítésére.

Időpont: 2018. november 7. 14:00

Helyszín: Pannon Egyetem, Műszaki Informatikai Kar, I épület, 7. emelet, 726-os terem
8200 Veszprém, Egyetem utca 2.

Előadóink:

Gazsi Attila, mérnökből HR nagyvállalkozó: A siker többféle receptje, vállalkozói minták elsőkézből.

Barabás Tamás, közgazdászból ügyvezető igazgató: Miként lehet fiatalon céget alapítani és vezetőként helyt állni?

Zimonyi Barbara, nyelvtanárból szakmai igazgató: Vezetői készségfejlesztés és közösségépítés.

Hortobágyi Csaba, mérnökből ügyvezető igazgató: Siker egy multinacionális környezetben - autóipari kihívások és lehetőségek.

Ha Te is szeretnél többet megtudni a siker többféle receptjéről, illetve vállalkozói mintákat látni elsőkézből, gyere el!

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött, jelentkezz november 3-ig az  e-mail címen!

A program az EFOP-3.6.1-16-2016-00015 azonosító számú „A Pannon Egyetem átfogó intézményfejlesztése az intelligens szakosodás elősegítése érdekében” című projekt keretében valósulhat meg.