Meghívó előadásra

beamer 196951 640

Meghívó előadásra

Értesítünk minden érdeklődőt, hogy Stange Szilárd a Vice President of Engineering, OPSWAT képviseletében előadást tart

Kritikus infrastruktúrák informatikai védelme Veszprémből, mágia vagy megtanulható?

címmel.

Ki az az OPSWAT? Milyen termékeket fejleszt itt Veszprémben? Milyen technológiákat használnak? Milyen szaktudás szükséges ehhez? Hogyan tudom megtanulni? Milyen lehetőségeket és segítséget ad ehhez az OPSWAT? Ilyen és hasonló kérdésekre kaphatsz választ az OPSWAT előadásában.

Időpont: 2018. szeptember 19. 16:00

Helyszín: I1 terem

Kérjük, az érdeklődők jelezzék részvételi szándékukat az e-mail címen.

Az előadás az EFOP-3.6.1-16-2016-00015 azonosító számú „A Pannon Egyetem átfogó intézményfejlesztése az intelligens szakosodás elősegítése érdekében” című projekt keretében valósulhat meg.