A Műszaki Informatikai Kar Villamosmérnöki és Információs Rendszerek Tanszék szervezésében Mohamed Fawzy Ibrahim Issa: Novel Methods for Removing EEG Artifacts and Calculating Dynamic Brain Connectivity című doktori (PhD) értekezésének munkahelyi vitáját tartjuk 2020. július 10-én, pénteken 9:00 órától.

A vitán való részvételt online formában biztosítjuk, az alábbi linken keresztül:

Témavezetők:

A Műszaki Informatikai Kar Villamosmérnöki és Információs Rendszerek Tanszéke tisztelettel meghív minden kedves érdeklődőt

NEUKIRCHNER LÁSZLÓ “Optimal Current Control for Domestic Power converters”című PhD értekezésének munkahelyi vitájára.

Témavezető: Dr. Magyar Attila, egyetemi docens (PE)

A munkahelyi vita elnöke: Dr. Hangos Katalin, egyetemi tanár (PE)

A felkért bírálók:

Dr. Korondi Péter, egyetemi tanár (BMGE)

Dr. Péni Tamás, tudományos főmunkatárs (MTA

2020. június 24-én kerül megrendezésre online formában a Pannon Egyetemen az ÚNKP intézményi konferencia.
Minden résztvevőt szeretettel várnak online a szervezők.
A Műszaki Informatikai Kar részéről a szekció programja itt látható:
Program MIK szekcio

science-1182713_640_1.jpg

Pályázati felhívás honvédségi ösztöndíjra

A Mészáros Lázár ösztöndíjat elnyert hallgatókkal köthető ösztöndíjszerződésekről, valamint az ösztöndíjak folyósításának rendjéről szóló 45/2017. (VIII. 31.) HM utasítás alapján a katonai oktatást is folytató intézményekben nem megszerezhető végzettséget igénylő beosztások feltöltése érdekében Magyarország honvédelmi minisztere pályázatot hirdet a Honvédelmi Minisztérium által folyósított ösztöndíj elnyerésére.

Örömmel adjuk hírül egykori öregdiákunkkal, Szederkényi Gáborral készült interjút.
Szederkényi Gábor Karunkon mérnök-informatikus diplomát szerzett 1998-ban, ugyanitt PhD-fokozatot kapott 2002-ben. Az MTA doktora 2013-tól. 2013-tól a Pázmány Péter Katolikus Egyetem egyetemi tanára. Sikeres szakmai pályafutásáról, kutatási területéről részletesen itt olvashat:
Büszkék vagyunk egykori hallgatóinkra