Az egyetem első piacra került szoftvere, több mint tíz éves szakmai és adminisztratív munka eredménye.

A diabétesz-világnap alkalmával bejelentették a Lavinia életmód-tükröt, elérhető a Google play store-ban és a forgalmazónál. Veszprémben november 19-én, szombaton 12.00 órakor, a HEMO-ban tartott konferencián mutatták be.

2016. április 20-án került megrendezésre a Műszaki Informatikai Karon a Kari Tudományos Diákköri Konferencia, melyen 2 tagozatban 11 hallgató mutatta be munkáját. A bizottságok döntése alapján az alábbi eredmények születtek. A megjelölt dolgozatok a 2017 tavaszán megrendezésre kerülő OTDK-n képviselik majd Karunkat. Minden résztvevőnek

KE2016 fejlec kSzeptember 30-án 18 órától szeretettel várjuk az érdeklődőket a Kutatók éjszakája 2016 programsorozat keretein belül, akik betekintést szeretnének nyerni a Műszaki Informatikai Karon zajló kutatásokba! Mindenki beléphet ezen az estén a nyitott laboratóriumokba, kutatóműhelyekbe! Az Európai Unió Bizottsága több mint tíz évvel

A Magyar Tudományos Akadémia Veszprémi Területi Bizottsága 2015. december 4-én tartotta a „Fiatal Kutatók Fóruma” című plenáris ülését, amelynek keretében átadták a VEAB Kiemelkedő Ifjú Kutatója díjakat. Az elismerést azon 35 év alatti kutatók kapják, akik a természettudományok és műszaki tudományok területén kimagasló eredményeket érnek el.

Az idei év díjazottjai között szerepel Dr. Szabó Ferenc, a Villamosmérnöki és Információs Rendszerek Tanszék kutatója, aki „

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Tóth Attila PhD-értekezésének munkahelyi vitája 2016. augusztus 31-én 10:00 órai kezdettel az egyetem I épületének  (Veszprém, Egyetem u. 10.) 214-es termében (2. emelet) kerül megrendezésre.

Az MTA Veszprémi Területi Bizottsága pályázatot hirdetett pályakezdő és fiatal kutatók számára a „VEAB KIEMELKEDŐ IFJÚ KUTATÓJA” díj elnyerésére a műszaki tudományok és az élő, élettelen természettudományok területén a tudományos utánpótlásképzés ösztönzése érdekében.

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Csuti Péter PhD-értekezésének munkahelyi vitája 2016. augusztus 30-án 10:00 órai kezdettel az egyetem I épületének  (Veszprém, Egyetem u. 10.) 214-es termében (2. emelet) kerül megrendezésre.

global 81188982.jpeg

Érdekes és izgalmas témákkal várja az érdeklődőket a Technology meetup következő előadása novemberben.

Kik lesznek az előadók? Mi lesz a téma? A cikkből kiderül.

Előadások:

Martin Miklós (Virgo) Collection Pipeline

Meglepően gyakori pattern, mégis olyan kevés szó esik róla. Autodidakta fejlesztőknek sokszor teljesen ismeretlen. Pedig ott van a unix parancssorban, több OO nyelvben és funkcionális nyelvekben is. Ha egyszer ráérzel az ízére, soha nem akarsz többet

thumb IMG 0541

A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar Tudományos Diákköri Tanácsa meghirdeti a 2015. évi Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia Informatika Tudományi Szekcióját.

A konferencia időpontja: 2015. november 18. (szerda)