2019. október 25-26-án került megrendezésre az ezévi, XXXII. Neumann Kollokvium, melynek idén a Pannon Egyetem adott helyett. A konferencián érdekes előadásokat hallhattunk, a BNO 11-től kezdve a cloud computing-on át a rehabilitációs játékok fejlesztéséig. Köszönetk a szervezőknek és az előadóknak!

Kedves NJTP tagok!njtp logo

2019. november 7-én, csütörtökön 13:30-tól látnak minket vendégül a Valeo veszprémi telephelyén. A látogatás során többek között bemutatásra kerülnének a prototípus fejlesztésre és a teszteléshez használt laboratóriumok, valamint az ott dolgozók közül is páran elmesélnék, mivel is foglalkoznak nap mint nap.

Várunk mindenkit!

A CAE Healthcare lelkes veszprémi csapatának jóvoltából betekintést nyerhettünk abba, mivel is foglalkozik a cég, s hogy ők miként járulnak hozzá az anyavállalat hírnevének örgebítéséhez. Valamint a program második felében, Körmendi Györgynek köszönhetően érdekes adatfeldolgozási feladatkörökkel, projektekkel is megismerkedhettünk. Köszönjük a vendéglátást és az előadást is!

Kedves NJTP tagok!njtp logo

2019. október 25-26-odikán, Veszprémben, a Pannon Egyetem B épületében (a 2. emeleti konferencia központban) kerül megrendezésre a XXXII. Neumann Kollokvium. A pénteki program várhatóan 14:00-kor kezdődik a megnyitóval és 2 előadással, amit kb 16:00-tól a szekció előadások követnek, s a nap végén, 18-19:00 körül vacsorával zárul.

Várunk mindenkit már a megnyitóra és a kezdő előadásokra, de természetesen azokat is örömmel látjuk, aki csak később tud bekapcsolódni!

Kedves NJTP tagok!cae+clemetinelogo

2019. október 18-án, pénteken, 15:00-tól a CAE Healthcare lát minket vendégül a veszprémi irodájában (Almádi út 3.), ezt követően pedig, nagyjából 17:30-tól, a Klubszobában folytatódik a program, ahol Körmendi György (Clementine) tart előadást adatfeldolgozás, természetes nyelv feldolgozás, mesterséges intelligencia témakörökből.

Várunk mindenkit!

A 2019/2020-as tanév őszi félévnyitó alkalmán megismerkedtünk az új tagjainkkal, átbeszéltük a félévvel kapcsolatos dolgokat, majd az estét egy csapatépítő „versennyel” és pizzázással zártuk. Köszönjük mindenkinek, aki eljött!

Kedves NJTP tagok!njtp logo

2019. október 7-én, hétfőn 18:00-tól tartjuk a szokásos elsős tagjainknak szóló programunkat, melynek célja, hogy megismertessük velük az egyetemi mindennapokat, hogy mire érdemes odafigyelni a félév során. Egy rövid, általános jellegű előadás után kötetlen beszélgetés formájában történik majd a tapasztalatok megosztása, amihez számítunk a felsőéves tagjaink jelenlétére!