thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Csuti Péter PhD-értekezésének nyilvános vitája 2017. április 19-én 15 órai kezdettel az egyetem I épület  (Veszprém, Egyetem u. 10.) VII. emeletén levő 726. teremben kerül megrendezésre.

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Tóth Attila PhD-értekezésének nyilvános vitája 2017. április 18-án 14 órai kezdettel az egyetem I épület  (Veszprém, Egyetem u. 10.) VII. emeletén levő 726. teremben kerül megrendezésre.

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Gábor Attila PhD-értekezésének nyilvános vitája 2017. április 19-én 10 órai kezdettel az egyetem I épület  (Veszprém, Egyetem u. 10.) VII. emeletén levő 726. teremben kerül megrendezésre.