Munkakör leírása:A korábban még Balabitként ismert, ma viszont már One Identity Hungary Kft.-ként működő szoftverfejlesztő vállalat IT biztonsági rendszerek és ehhez kapcsolódó szolgáltatások fejlesztésére specializálódott. Az új gyakornokunkat a többszörös nemzetközi Angular Attack és Hackathon győztes csapatunkba várjuk, akik a Privileged Access Management megoldásunk felületét teszik a felhasználók számára élményszerűvé.

marosi

MEGHÍVÓ

A Műszaki Informatikai Kar és a Rendszer- és Számítástudományi Tanszék operációkutatás témában szimpóziumot szervez,

Maros István professzor úr 80. születésnapja alkalmából.

A szimpózium időpontja: 2021. szeptember 10. péntek, 10:00

Helyszín: Pannon Egyetem, I épület, 7. emelet, 726. terem

Az esemény programja ide kattintva letölthető.

A Szimpóziumra minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!

KGyorgy

MEGHÍVÓ

A Műszaki Informatikai Kar és a Villamosmérnöki és Információs Rendszerek Tanszék egészségügyi informatika témában szimpóziumot szervez,

Kozmann György professzor úr 80. születésnapja alkalmából.

A szimpózium időpontja: 2021. augusztus 25. szerda, 10:00

Helyszín: Pannon Egyetem, I épület, 7. emelet, 726. terem

Az esemény programja ide kattintva letölthető.

A Szimpóziumra minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk!

GreenLike nyariegyetem felhivas

Kedves Érdeklődők!

Augusztus 22-31. között tartja a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara a GreenLike Nyári Egyetemet Zalaszabaron, a Zobori Élményparkban, amelyre nem csak középiskolásokat, hanem minden kar/kampusz hallgatóját is szeretettel várják a szervezők. A részvétel ingyenes!

A nyári egyetemen a körforgásos gazdaság és a startupok kerülnek középpontba, bemutatásra kerül, hogy hogyan alapíthatnak a hallgatók a jövőben olyan saját vállalkozást, amely a