Orosz Ákos és Éles András szigorlat

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2021. október 13-án 9 órai kezdettel az egyetem I épületének 726-os termében doktori szigorlatot tart. Orosz Ákos és Éles András doktorjelöltek a szigorlathoz szükséges kötelezettségeiket teljesítetté, ezért kérésük alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számukra a doktori szigorlatot.

A szigorlati bizottság:

Elnök:
                            Dr. Dósa György DSc, egyetemi tanár, PE, az „Ütemezés és ládapakolás” melléktárgy vizsgáztatója

Tagok:
                            Dr. Szederkényi Gábor DSc, egyetemi tanár PPKE, a Nagy műszaki rendszerek és folyamatok optimalizálása főtárgy vizsgáztatója
                            Dr. Süle Zoltán, PhD, egyetemi docens, PE
 Témavezetők:
                            Dr. Fredler Ferenc DSc, egyetemi tanár SZE, Dr. Holczinger Tibor PhD, egyetemi docens és Dr. Heckl István egyetemi docens PE

A doktori szigorlat nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!