Bálint Roland PhD-értekezésének nyilvános vitája

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Bálint Roland PhD-értekezésének nyilvános vitája 2021. május 14-én 9 órai kezdettel  kerül megrendezésre. A rendkívüli helyzetre való tekintettel, a védés nyilvánosságát online elérhetőséggel biztosítjuk.Mivel a védés vitájának megkövetelt dokumentuma az aláírt hiteles jelenléti ív, ezért a védést online közvetítés formájában tesszük közzé, melyhez az érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára alábbi címen hozzáférhető:

Az értekezés címe: Energia menedzsment támogatása fogyasztói és naperőmű modell segítségével

Témavezető:  Dr. Magyar Attila

A bizottság elnöke: Dr. Hartung Ferenc, DSc

Az értekezés bírálói: Dr. Márton Lőrinc, PhD, Dr. Heckl István, PhD

A doktori védés nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!