Guzsvinecz Tibor PhD-értekezésének nyilvános vitája

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, Guzsvinecz Tibor PhD-értekezésének nyilvános vitája 2021. január 25-én 10 órai kezdettel  kerül megrendezésre. A rendkívüli helyzetre való tekintettel, a védés nyilvánosságát online elérhetőséggel biztosítjuk.Mivel a védés vitájának megkövetelt dokumentuma az aláírt hiteles jelenléti ív, ezért a védést online közvetítés formájában tesszük közzé, melyhez az érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára alábbi címen hozzáférhető:

Az értekezés címe: Researching virtual reality and augmented reality devices to enhance human-computer interaction

Témavezető:  Sikné Dr. Lányi Cecília

A bizottság elnöke: Dr. Dósa György, DSc

Az értekezés bírálói: Dr. Gál Zoltán, PhD habil, Dr. Kiss Rita, DSc

A doktori védés nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!