König Éva PhD-értekezésének nyilvános vitája

thumb talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola doktorjelöltje, König Éva PhD-értekezésének nyilvános vitája 2020. október 28-án 10 órai kezdettel  kerül megrendezésre. A rendkívüli helyzetre való tekintettel, a védés nyilvánosságát online elérhetőséggel biztosítjuk.Mivel a védés vitájának megkövetelt dokumentuma az aláírt hiteles jelenléti ív, ezért a védést online közvetítés formájában tesszük közzé, melyhez az érdeklődők egy kérdőív kitöltése és beküldése után kapnak hozzáférési linket. A kérdőív az érdeklődők számára alábbi címen hozzáférhető:

Az értekezés címe: Analysis and Synthesis of Processes with Uncertain Parameters

Témavezető:  Dr. Bertók Botond

A bizottság elnöke: Dr. Hartung Ferenc, DSc

Az értekezés bírálói:Dr. Kovács Zoltán, PhD, Dr. Fábián Csaba, PhD

A doktori védés nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!