Balázs István komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2020. június 26-án 15 órai kezdettel az egyetem I épületének 726-os termében komplex vizsgát tart.
Balázs István doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:

Dr. Hangos Katalin, DSc egyetemi tanár, PE, a „Dinamikus rendszerek és irányításuk elmélete” főtárgy vizsgáztatója
Tagok:
             Dr. Fogarassyné Dr. Vathy Ágnes,PhD docens, PE, a „Gépi tanuláson alapuló prediktív modellezési technikák” melléktárgy vizsgáztatója
             Dr. Görbe Péter, PhD adjunktus, PE

A rendkívüli helyzetre való tekintettel, a komplex vizsgán való részvételt online Webex Meeting formájában biztosítjuk az alábbi címen:

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!