Amr Nagy komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2020. június 26-án 11 órai kezdettel az egyetem I épületének 726-os termében komplex vizsgát tart.
Amr Nagy doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:

Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, PE
Tagok:
             Dr. Kató Zoltán, DSc egyetemi tanár, SzTE, a "Image and signal processing" főtárgy vizsgáztatója
             Dr. Heckl István, PhD docens, PE, a "Theory of computation II." melléktárgy vizsgáztatója

A rendkívüli helyzetre való tekintettel, a komplex vizsgán való részvételt online Webex Meeting formájában biztosítjuk az alábbi címen:

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!