Frits Márton szigorlat

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2020. március 12-én 10 órai kezdettel az egyetem I épületének 416-os termében doktori szigorlatot tart. Frits Márton doktorjelölt a szigorlathoz szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a doktori szigorlatot.

A szigorlati bizottság:

Elnök:
                            Dr. Maros István Dsc, prof. emeritusz (PE-MIK) – egyben a Nagy műszaki rendszerek optimalizálása (főtárgy) vizsgáztatója

Tagok:
                            Dr. Dósa György DSc, egyetemi tanár (PE-MIK) - a Ütemezés és ládapakolás (melléktárgy) vizsgáztatója
                            Dr. Szederkényi Gábor DSc, egyetemi tanár (PPKE-ITK)

Témavezetők:
            Dr. Bertók Botond , egyetemi docens, PE
            Dr. Fábián Csaba, egyetemi adjunktus, ELTE

A doktori szigorlat nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!