Rátosi Márk komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2020. január 24-án 13 órai kezdettel az egyetem I épületének 415-ös termében komplex vizsgát tart.
Rátosi Márk doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:

Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, PE
Tagok:
             Dr. Kató Zoltán egyetemi tanár, SzTE, a "Kép- és jelfeldolgozás" főtárgy vizsgáztatója
             Dr. Szabó Ferenc egyetemi docens, PE, a "Az optikai sugárzás mérése, színmérés alapjai" melléktárgy vizsgáztatója
             Dr. Dabóczi Tamás, egyetemi tanár, BME-VIK
             Dr. Magyar Attila, egyetemi docens, PE
Témavezető:
            Dr. Simon Gyula, egyetemi tanár, PPKE

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!