Dulai Tibor komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2019. augusztus 28-án 14 órai kezdettel az egyetem I épületének 415-ös termében komplex vizsgát tart.
Dulai Tibor egyéni felkészüléses doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:

Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, PE (elnök), a A mesterséges intelligencia mérnöki alkalmazásai (melléktárgy) vizsgáztatója
Tagok:
              Dr.Tuza Zsolt, Dsc, egyetemi tanár, PE, a Diszkrét struktúrák és algoritmusok (alaptárgy) vizsgáztatója
              Dr. Szederkényi Gábor, DSc, egyetemi tanár, PPKE-ITK, külső szakértő
              Dr. Ács Bernadett, PhD, egyetemi adjunktus, PPKE-ITK, külső szakértő

Témavezető:
            Dr. Dósa György, DSc, egyetemi docens, PE

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!