König Éva Doktori szigorlat

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2019. augusztus 28-án 10 órai kezdettel az egyetem I épületének 415-ös termében doktori szigorlatot tart.
König Éva doktorjelölt a szigorlathoz szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a doktori szigorlatot.

A szigorlati bizottság:

Elnök:

Dr. Hangos Katalin egyetemi tanár, PE, a Folyamatmodellezés és modellanalízis II. melléktárgy vizsgáztatója
Tagok:
             Dr. Szederkényi Gábor egyetemi tanár, PPKE, a Nagy műszaki rendszerek és folyamatok optimalizálása főtárgy vizsgáztatója
             Dr. Dósa György egyetemi docens, PE

Témavezető:
            Dr. Bertók Botond, egyetemi docens, PE

A doktori szigorlat nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!