Fehér Áron komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2019. június 17-én 14 órai kezdettel az egyetem I épületének 415-ös termében komplex vizsgát tart.
Fehér Áron 4. féléves doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:
              Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, PE, "Dinamikus rendszerek és irányításuk elmélete" című főtárgy vizsgáztatója

Tagok:
              Dr. Kozmann György, DSc, professzor emeritus, PE – a „Orvosi modellezés” című melléktárgy vizsgáztatója
              Dr. Szederkényi Gábor, DSc, egyetemi tanár, PPKE, külső szakértő
              Dr. Kis Tamás, Dsc, tudományos tanácsadó MTA-SZTAKI, külső szakértő

Témavezetői:
            Dr. Pituk Mihály, Dsc, egyetemi tanár, PE
            Dr. Márton Lőrinc, Dsc, egyetemi tanár, SEMT

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!