Ábrahám Gyula komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2019. június 17-én 14 órai kezdettel az egyetem I épületének 415-ös termében komplex vizsgát tart.
Ábrahám Gyula 4. féléves doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:
        Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, PE, "A mesterséges intelligencia mérnöki alkalmazásai" című melléktárgy vizsgáztatója

Tagok:
       Dr. Maros István, DSc, professzor emeritus, PE – a „Nagy műszaki rendszerek és folyamatok optimalizálása” című főtárgy vizsgáztatója
      Dr. Szederkényi Gábor, DSc, egyetemi tanár, PPKE, külső szakértő
      Dr. Kis Tamás, Dsc, tudományos tanácsadó MTA-SZTAKI, külső szakértő

Témavezetői:
      Starkné Dr. Werner Ágnes, PhD,egyetemi docens, PE
      Dr. Dósa György Dsc, egyetemi docens, PE

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!