Karim Ben Alaya komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2019. június 17-én 10 órai kezdettel az egyetem I épületének 415-ös termében komplex vizsgát tart.
Karim Ben Alaya 4. féléves doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:

Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, PE
Tagok:
       Dr. Szirányi Tamás, DSc, kutatólabor vezető, MTA-SZTAKI – az „Image and signal processing ” című főtárgy vizsgáztatója
       Dr. Heckl Isván, PhD, egyetemi docens, PE, – a „Theory of computation II. ” című melléktárgy vizsgáztatója
       Dr. Várady Géza, PhD, egyetemi docens PTE, külső szakértő
       Dr. Magyar Attila, PhD, egyetemi docens PE, szakértő

Témavezetők:
      Dr. Czúni László, PhD, egyetemi docens, PE
      Dr. Kató Zoltán, DSc, egyetemi tanár, SZTE

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!