Komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2018. december 19-én 11 órai kezdettel az egyetem I épületének 416-os termében komplex vizsgát tart.
Guzsvinecz Tibor 4. féléves doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:

Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, PE, "A mesterséges intelligencia mérnöki alkalmazásai" című melléktárgy vizsgáztatója
Tagok:
       Dr. Tuza Zsolt, DSc, egyetemi tanár, PE – a „Diszkrét struktúrák és algoritmusok” című főtárgy vizsgáztatója
       Dr. Korondi Péter, DSc, egyetemi tanár, BME, külső szakértő
       Dr. Váradi Géza, PhD, egyetemi docens, PTE, külső szakértő

Dr. Fogarassyné Dr. Vathy Ágnes, PhD, egyetemi docens, PE

Témavezető:
      Sikné Dr. Lányi Cecília, PhD, egyetemi docens, PE

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!