Doktori szigorlat

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2018. szeptember 20-án 14:00 órai kezdettel az egyetem I épületének 414-es termében doktori szigorlatot tart.
Bartos Anikó doktorjelölt az előírt kötelezettségét teljesítette, ezért a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a szigorlat letételét.

A doktori szigorlati bizottság:

Elnök:      Dr. Tuza Zsolt, DSc, egyetemi tanár, PE – a „Diszkrét struktúrák és algoritmusok” című alaptárgy vizsgáztatója

Tagok:    Dr. Kósa István, PhD habil., egyetemi docens, SztE-PE – a „Népegészségtani és egészségügyi informatika” című tárgy vizsgáztatója
               Dr. Bacsó Gábor, PhD, tudományos főmunkatárs, MTA SZTAKI

A szigorlat nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!