Komplex vizsga

talarsapkaAz Informatikai Tudományok Doktori Iskola 2018. május 31-én 10 órai kezdettel az egyetem I épületének 413-as termében komplex vizsgát tart.
Mohamed Issa 4. féléves doktorandusz hallgató a komplex vizsgához szükséges kötelezettségét teljesítette, ezért kérése alapján a Doktori Iskola Tanácsa engedélyezte számára a komplex vizsgát.

A komplex vizsga bizottság:

Elnök:
        Dr. Hangos Katalin, DSc, egyetemi tanár, Pannon Egyetem

Vizsgáztatók:
       Dr. Jobbágy Ákos, DSc, egyetemi tanár, BME – az „Orvosi és egészségügyi informatika (Medical and health informatics)” című főtárgy
       vizsgáztatója
       Dr. Heckl István, PhD, egyetemi docens, Pannon Egyetem - a "Számításelmélet II. (Theory of computation II.)" című melléktárgy
       vizsgáztatója

Tagok:
       Dr. Kovács Levente, DSc, egyetemi tanár, Óbudai Egyetem
       Dr. Fogarassyné Dr. Vathy Ágnes, egyetemi docens, Pannon Egyetem
Témavezető:
       Dr. Kozmann György, professzor emeritusz, Pannon Egyetem

A komplex vizsga nyilvános, arra minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!