Olajipari ellátási lánc optimalizálás

plakat PIMS 2013 A2 MOLKarunk a MOL támogatásával és együttműködésével 2007-ben indította először az Olajipari ellátási lánc optimalizáló szakmérnök angol nyelvű nappali tagozatos képzést (PIMS Akadémiát), amelyet kétévente hirdet meg. 
Az egyéves iskolarendszerű angol nyelvű képzés fő célja elsősorban a MOL hazai és külföldi leányvállalatai részére történő szakemberek képzése. Az elméleti megalapozás – matematika, olaj- és petrolkémiai, valamint kereskedelmi és logisztikai ismeretek – után a hangsúly a gyakorlati képzésen van. 
A kiválasztott jelentkezők a képzés ideje alatt ösztöndíjat kapnak és egy nemzetközi csapat tagjaivá válhatnak.
A PIMS Akadémia honlapja: http://scopi.mik.uni-pannon.hu
 

További hírek

Újra KTDK!

    A Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karának Tudományos Diákköri Tanácsa meghirdeti a2020. évi Kari Tudományos Diákköri e-Konferenciát A tavaszi Kari Tudományos Diákköri Konferenciát 2020. április 29-én (szerdán) tartják meg, de a konferencia lebonyolítási...

06-04-2020

Meghívó König Éva PhD házi védésére vide…

A Műszaki Informatikai Kar Rendszer- és Számítástudományi Tanszéke szeretettel meghívja a tisztelt érdeklődőket König Éva PhD házi védésére 2020. április 2-án 10 órai kezdettel!  Téma: "Analyses and Synthesis of Processes with...

31-03-2020

Új! Megalakult az Egyetem önkéntes hallg…

Nagy örömünkre szolgál, hogy 2020. március 10-én létrejött a Pannon Egyetem önkéntes hallgatói csapata, a CoolLaunch ifjúsági közösség!  Ezzel egy olyan ötletműhely jött létre, amely a társadalmi és kulturális ügyek területén...

25-03-2020

Szabadon hozzáférhető nemzetközi szakiro…

Az Egyetem hallgatóit és oktatóit tájékoztatja a Pannon Egyetem Egyetemi Könyvtár és Levéltár a koronavírus járvány ideje alatt a szabadon hozzáférhető nemzetközi szakirodalmi forrásokról az alábbiakban:  http://konyvtar.uni-pannon.hu/hu/node/43 Az ingyenesen elérhető online adatbázisok...

23-03-2020

Hallgatói kezdeményezés segítségnyújtásb…

Veszprémben elindult a koronavírus járvány miatt egy közösségi kezdeményezés, "Szolidáris Akciócsoport Veszprém" néven, amelynek keretében önkéntesek segítenek időseknek, családosknak és az online tanulással otthon küzdő fiataloknak. Ebben a kezdeményezésben Rácsai...

20-03-2020

Külső szemmel - külföldi hallgatói vissz…

Hogyan is lát bennünket, egyetemünket, városunkat egy nálunk tanuló külföldi?  Íme, Fadi Hakema Abou Fakher (mérnökinformatikus MSc) szíriai hallgatónk beszámolója, aki másfél hónapja él városunkban: "Annak ellenére, hogy Veszprémet sokan egy nagyon...

17-03-2020

Tájékoztató a folyamatban lévő/napokban …

  Kedves Hallgatók!    A napokban került kiírásra a Kari Ösztöndíj Pályázat és a Szakmai, Tudományos, és Közéleti Ösztöndíj Pályázat (https://mik.uni-pannon.hu/index.php/hu/hallgatoknak/palyazati-felhivasok-hatarideje/category/106-2019-20-2.html).   Jelen helyzetre való tekintettel a pályázatok beadásánál az alábbi módosítások lépnek életbe:  A...

12-03-2020

Tájékoztató a hallgatóknak

  Kedves Hallgatók! Szeretnénk felhívni a figyelmüket a 2020. március 11-én megjelent rektori és kancellári utasításra (https://mik.uni-pannon.hu/index.php/hu/szervezet/hirek-osszes/59-kar-tovabbi-hirei/2370-rektori-es-kancellari-kozos-utasitas.html), melynek értelmében 2020. március 12. és 14. között rendkívüli oktatási szünet van érvényben, 2020. március...

12-03-2020

Ezek a programok, események maradnak el …

  A 2020. március 11-én kiadott rektori és kancellári utasítás értelmében a PE Műszaki Informatikai Karon az alábbi programok és események elhalasztásra kerülnek:  https://mik.uni-pannon.hu/index.php/hu/szervezet/hirek-osszes/59-kar-tovabbi-hirei/2370-rektori-es-kancellari-kozos-utasitas.html   NÁBOJ Nemzetközi Matematika Verseny (https://mik.uni-pannon.hu/index.php/hu/szervezet/hirek-osszes/59-kar-tovabbi-hirei/2355-kozepiskolasok-figyelem-ujra-naboj-nemzetkozi-matematika-verseny.html) Szakkör középiskolásoknak (https://mik.uni-pannon.hu/index.php/hu/szakkor2020tavasz.html) Veszprémi Technology Meetup...

12-03-2020

Rektori és kancellári közös utasítás

  Rektori és kancellári közös utasítás 1/2020. (III.11.) számú rektori és kancellári közös utasítás   A Pannon Egyetem rektora és kancellárja a kormány által 2020. március 11-én kihirdetett veszélyhelyzetre való tekintettel az alábbi utasítást adja...

12-03-2020

További hírek
thumb eu-kezikonyvbol
thumb magyarorszag megujul
thumb szechenyi-720x250
Copyright © 2017 Pannon Egyetem, minden jog fenntartva!
Sitemap

Az oldal cookie-t használ a felhasználói élmény javítása érdekében. Elfogadásával hozzájárul a cookie-k gyűjtéséhez. A cookie-król bővebben: wiki.