2023. március 06-án a "Fényképészet alapjai" című kurzus vendégelőadója Rosta András fotóművész, a Magyar Fotóművészek Világszövetsége tagja, az Olympus márka nagykövete.

Elsősorban portrékat fotóz és az utca forgatagában kutatja a témáit, de tájképei időnként felbukkannak a National Geographic internetes oldalain is. Megtalálhatjátok az Instagramon (rosta.andras) és a Facebookon is (Rosta András).

Az előadás nyitott, bárki részt vehet rajta. András a streetfotózás világába kalauzolja el az érdeklődőket.

Az előadás helyszíne és időpontja: Pannon Egyetem "B" épület B208-as termében (II. emelet), 2023. március 6. hétfő, 16 óra

Mindenkit szeretettel várunk!